"Печерські цікавинки"

Чи відомо вам, що з 1884 р. воду на подвір’я церкви Феодосія Печерського подавали через резервуар водогону Києво-Печерської лаври?

"Печерські цікавинки"

Чи відомо вам, що 1825 р. до видання митрополита Євгенія Болховітінова «Описание Киево-Печерской лавры» створили оригінальні плани лаврських печер?

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні відвідувачі! Інформуємо, що з 20 вересня по 11 жовтня 2021 року у зв’язку з проведенням реставраційних робіт Троїцької надбрамної церкви буде ЗАЧИНЕНО центральній вхід до Заповідника.

 

Шановні гості Заповідника!

Інформуємо, що із 06 вересня 2021 року  у зв’язку із проведенням ремонтно-реставраційних робіт, благоустроєм прилеглої території, відновленням ганку відвідування Троїцької надбрамної церкви  та виставки “Фрески церкви Спаса на Берестові ХVІІ століття” тимчасово припиненоТакож закрита для проходу площадка між Троїцькою надбрамною церквою і корпусами №24 і 25.

Семінар-практикум «Особливості збереження і експлуатації пам’яток всесвітньої спадщини»

15 вересня 2021 року у приміщення Медіацентру ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв відбувся семінар-практикум «Особливості збереження і експлуатації пам’яток всесвітньої спадщини». Воркшоп було проведено Національним заповідником «Києво-Печерська лавра» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

"Духовна культура"

Дорогі друзі! Сьогодні у рубриці «Духовна культура» пропонуємо вам ознайомитися з декоративними мотивами, поширеними у гаптуванні церковних тканин ХІХ ст.

Сторінки