Виставка.Код нації.Терени волі

В рамках виставкового проекту «Код нації», відбудеться презентація другої частини унікального проекту – тетралогії, яка має назву «Терени волі»

16 вересня 2015 р. о 18:00, в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику,в рамках виставкового проекту «Код нації», відбудеться презентація другої частини унікального проекту – тетралогії, яка має назву «Терени волі». Художник – заслужений діяч мистецтв України  Юрій Нагулко.

Виставка «Терени волі» закликає пам’ятати і зберігати генетичну пам'ять про звитягу наших предків. Адже саме Код Любові, Код Героїзму, Гідності і Свободи став основою нової історії України. Саме пам'ять робить нас Українською Нацією. Саме цей Код і керує воїнами та волонтерами на війні, він надає їм сили і звитяги. На відкритті виставки вони зберуться для того, щоб обмінятися новими проектами, та заявлять про майбутні проекти з соціалізації колишніх воїнів. Хоча… чи бувають воїни колишніми?.. І чи завжди воїн зі зброєю? Адже терени волі, терени нації будує і слово та молитва – саме про це йде мова у творчості Юрія Нагулка.

Під час заходу засновники фундаментальної школи ювелірного мистецтва «Карпов і Карпова» підтримають проект демонстрацією унікальних ювелірних виробів з українського бурштину і нададуть свої роботи, створені в техніці «гарячої емалі», на «Тихий благодійний аукціон». А зібрані під час аукціону кошти підуть на розширення програм Заповідника з допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям.

До участі в заході запрошені Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури України В’ячеслав Кириленко, Міністр соціальної політики України Павло Розенко, представники Міністерства оборони України, учасники АТО та волонтери. Для гостей та учасників на відкритті виставки лунатимуть пісні Лауреата міжнародних конкурсів, солістки Донецької обласної філармонії, учасниці телепроекту «Голос країни» Олени Діаманді. Ведучим заходу виступить народний артист України, поет-пісняр, телеведучий Петро Мага.                                                                                                                                            

Продовженням проекту «Код нації» стануть ще дві мистецькі виставки Юрія Нагулка: «Дух істини» (7.10 – 26.10.2015) та «Сімейний альбом» (28.10-18.11.2015). Виставка «Терени волі» триватиме до 4 жовтня 2015 р.

Інформаційна довідка: Юрій Нагулко – заслужений діяч мистецтв України, автор понад 40 персональних виставок в Україні та закордоном. Його роботи представлені в зібраннях музеїв України, а в 2009 році полотно «Поза часом» було придбане для Музею Метрополітен (Нью-Йорк, США). Його картини зіткані із загадкових образів історичного минулого. Автор мандрує лабіринтами біблейських сказань та євангельських одкровень. Митцю вдається показати своє філософське бачення світу, простору і часу за допомогою фарб і кольору. Він створив власну техніку «часу, що ллється», коли фарби стікають структурними потоками,  шар за шаром знімаючи з поверхні справжню пелену, яка застилає минуле і відкриває нам глибинну суть візуалізованої  думки про майбутнє.

Організатори виставки: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Міжнародний Арт Центр «Меценат» і Федерація роботодавців України.

Наша адреса: м. Київ, вул. Лаврська 9, перший ярус Великої лаврської дзвіниці.

Акредитація представників ЗМІ за телефонами: (044) 406-63-59, 093 290-84-09

YouTube icon
Facebook icon