ПРОГРАМА VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції

VІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності», яка відбудеться 22 вересня 2023 року у Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» (01015, м. Київ, вул. Лаврська, 9).

Незламним теж потрібна підтримка!

У Національний заповідник  Києво-Печерська лавра триває реалізація Програми для військовослужбовців “Духовне відновлення культурою” за підтримки Благодійний Фонд "Українська Лавра". Проєкт започатковано для надання моральної та духовної допомоги захисникам, які пройшли найважчі випробування війни. 

Смерть та поховання Мазепи: досліджене та незʼясоване (до 314-річниці до дня смерті)

Ми продовжуємо подорожувати Мазепинською Лаврою і відкриваємо реєстрацію на наступну лекцію, присвячену життю Івана Мазепи. Точніше… його смерті. 21 вересня 1709 року один із найвидатніших гетьманів пішов у засвіти.

У Національному заповіднику "Києво-Печерська лавра" урочисто відкрили барельєф на честь князя Костянтина Острозького

У Національному заповіднику "Києво-Печерська лавра" урочисто відкрили барельєф на честь князя Костянтина Острозького – видатного українського державного, військового та церковного діяча, Великого гетьмана Литовського, ктитора Києво-Печерської лаври.

8 вересня 1514 року ⚔ БИТВА ПІД ОРШЕЮ

Понад пів тисячоліття тому великий гетьман Литовський Костянтин Острозький зупинив московську експансію на Захід. Це сталося у переможній битві під Оршею.

20 обєктів культурної спадщини України внесено в перелік посиленого захисту UNESCO, серед яких – Національний заповідник Києво-Печерська лавра.

20 обєктів культурної спадщини України внесено в перелік посиленого захисту UNESCO, серед яких – Національний заповідник  Києво-Печерська лавра. Дякуємо за потужний культурний голос Украіни в світі Anastasia Bondar Міністерство культури та інформаційної політики України

Відбувся візит до Національного заповідника «Києво-Печерська лавра»

Відбувся візит до Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» делегації Королівства Іспанія на чолі з директором із розвитку оборонного і безпекового бізнесу технологічної оборонної компанії Д. С. Лоуеіро.

Сторінки