Міжнародна наукова конференція «Київський митрополит сщмч. Володимир (Богоявленський) і початок гонінь на Православну Церкву в ХХ столітті»

7–8 лютого 2018 року триватиме Міжнародна наукова конференція «Київський митрополит сщмч. Володимир (Богоявленський) і початок гонінь на Православну Церкву в ХХ столітті» до 100-річчя від дня загибелі сщмч. Володимира (Богоявленського).

Організатори конференції: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Свята Успенська Києво-Печерська Лавра, Міжнародний інститут афонської спадщини.

Мета наукового заходу: вивчення спадщини і мученицького подвигу сщмч. Володимира ((Богоявленського) † 07.02.1918), митрополита Київського і Галицького, пошук, узагальнення та систематизація свідчень і джерел з історії гонінь на Православну Церкву та репресій проти православного духовенства за радянських часів, реабілітація та увічнення пам’яті жертв репресій, осмислення сповідницького шляху Православної Церкви в роки богоборчих гонінь, відродження спадщини і вшанування пам’яті святих новомучеників і сповідників Православної Церкви ХХ століття.

Місце проведення: м. Київ, вул. Лаврська 15, корп. № 45 (конференц-зала Святої Успенської Києво-Печерської Лаври, 2-й поверх).

6 лютого о 15.00 в рамках конференції відбудеться урочисте відкриття виставки «Словом і життям закликав до Бога». До 100-річчя від дня загибелі сщмч. Володимира (Богоявленського).

Місце проведення: м. Київ, вул. Лаврська 9, Трапезна палата церкви Прпп. Антонія і Феодосія Печерських на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Програма

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon