Співпраця з ІКОМОС

ІКОМОС – Міжнародна рада з питань пам’яток і визначних місць, (англ. International Council on Monuments and Sites, ICOMOS) – всесвітня неурядова організація, заснована у 1965 році, покликана сприяти формуванню єдиних принципів, термінології, методології й технічних засобів охорони об’єктів нерухомої спадщини, а також координувати зусилля щодо їх повсюдного запровадження. Українське законодавство вирізняє особливу роль Українського національного комітету ІКОМОС і у справі подання про внесення пам’яток до Списку всесвітньої спадщини.

З 17 по 22 жовтня експерт Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць Тодор Крестєв перебував в Україні з робочим візитом.

 Національний Києво-Печерський заповідник проводить активну міжнародну діяльність. Генеральний директор та співробітники заповідника беруть участь у багатьох міжнародних семінарах та конференціях, таких як:

- науково-практичний семінар "Управління всесвітньою спадщиною і глобальні виклики сучасності" (01.03. 2011-03.03.2011, м. Москва)

- міжнародна конференція по співробітництву та формуванню злагодженої політики з питань розвитку культурно-пізнавального туризму на просторах СНД (15.03.2011, м.Москва)

- семінар національних координаторів країн Центральної, Південно-Східної та Східної Європи з підготовки другого циклу періодичних звітів про виконання положень Конвенції про охорону всесвітньої культурної і природної спадщини (25.05.2011 по 28.05.2011, м. Прага)

- круглий стіл на тему "Музеи-заповедники России: современное состояние и перспективы развития" в Московському Державному об’єднаному художньому історико-архітектурному та природно-ландшафтному музеї-заповіднику "Коломенское-Измайлово-Лефортово-Люблино" (з 23.09.2011 по 25.09.2011, м. Москва).

Культурно-мистецька діяльність Заповідника на міжнародному рівні включає в себе участь у найважливіших для нашої країни міжнародних культурних та мистецьких заходах, таких як 54-а Венеціанська бієнале.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon