Сьомому науково-практичному семінару з археології для студентів Київського університету ім. Б. Грінченка – БУТИ!

Незважаючи на складний для України час, освітній процес триває.

Вже традиційно, сьомий рік поспіль, на базі науково-дослідного сектору археології відділу історії та археології Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” проводиться археологічний науково-практичний семінар для студентів першого курсу історико-філософського факультету Київського університету ім. Б. Грінченка. Цього року керівництвом заповідника та університету була досягнута домовленість про дистанційне проведення семінару.

3 червня відбулося он-лайн знайомство студентів з керівниками семінару, оприлюднена програма та вирішені організаційні питання, визначена кількість відеолекційних занять, обговорені практичні завдання для закріплення теоретичних знань і надані додаткові відеоматеріали та література для самоопрацювання.

Основне наукове наповнення семінару складатимуть лекції співробітників Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”: кандидата історичних наук, завідувача науково-дослідного сектору археології Сергія Тараненка, кандидата історичних наук, провідної наукової співробітниці Юлії Мисько, кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника Дмитра Пефтіця і наукової співробітниці Олени Махоти. Вперше запрошено наших колег, з якими співпрацюємо вже не перший рік – студентку магістерської програми “Археологія” Національного університету “Києво-Могилянська академія” Вероніку Унгурян, котра прочитає лекцію з біоархеології, та молодшого наукового співробітника Інституту археології НАН України Андрія Оленича, який ознайомить студентів з археологічними дослідженнями Печерського містечка.

Після завершення занять студенти представлять реферати-презентації, присвячені історії та археологічному вивченню однієї з архітектурних пам’яток Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”. Семінар, який триватиме до 25 червня, допоможе підготовити студентів для науково-дослідної роботи – майбутніх фахівців-істориків, археологів, музеєзнавців.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon