V Міжнародна сфрагістична конференція у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику

28–29 листопада 2015 року у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику працювала VМіжнародна сфрагістична конференція «Написи на печатках». Організаторами конференції виступили: Посольство Республіки Польща в Україні, Музей Шереметьєвих, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, Інститут історії України НАН України та Українське геральдичне товариство, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Учасників конференції привітали Генеральний директор Заповідника Л.П. Михайлина і засновник Музею Шереметьєвих О.Є. Шереметьєв. Було підкреслено важливість організації таких наукових форумів. Адже дослідження, що проводяться у галузі сфрагістики дозволяють детальніше вивчити особливості історичних подій, які відбувалися у часи, коли була створена та чи інша печатка.

У конференції взяли участь фахівці з Польщі, Білорусії, Греції та України. Темою дискусій стали, зокрема, написи на середньовічних печатках та написи на печатках ранньомодерної доби.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник – це платформа для систематичних знайомств, зустрічей та обміну досвідом між співробітниками провідних музеїв, культурно-мистецьких та наукових установ України та Європи. Проведення V Міжнародної сфрагістичної конференції «Написи на печатках» стало черговим підтвердженням цього.

YouTube icon
Facebook icon